Licensed to Florida Southern College
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 1/13/2018 03:24 PM
                           FSC vs. NOVA - 1/13/2018                            
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nova Southeastern University-FG  'A'                   NT    1:46.51   11  
     1) Deveny, Courtney A 21           2) Westman, Malin 22              
     3) Johns, Jenna M 18               4) Panzarino, Sydney L 21         
                  27.32       57.60 (30.28)     1:23.09 (25.49)     1:46.51 (23.42)
  2 Florida Southern College-FL  'A'                  1:45.30    1:49.50    4  
     1) Breault, Peyton C 21            2) Whittenburg, Jacinda D 21      
     3) Hajdinjak, Katja 24             4) Karas, Krystal A 20            
                  27.94       59.12 (31.18)     1:25.28 (26.16)     1:49.50 (24.22)
  3 Nova Southeastern University-FG  'B'                   NT    1:49.87    2  
     1) Shows, Jordan G 21              2) Griswold, Molly C 18           
     3) Schulhofer, Alina K 22          4) Oster, Caroline 20             
                  27.64       59.38 (31.74)     1:25.68 (26.30)     1:49.87 (24.19)
  4 Florida Southern College-FL  'B'                       NT    1:51.34  
     1) Meyer, Mallary A 19             2) Degrace, Haley K 20            
     3) Chang, Kimmy N 18               4) Aubley, Brittany G 21          
                  28.39       59.65 (31.26)     1:26.14 (26.49)     1:51.34 (25.20)
  5 Nova Southeastern University-FG  'C'                   NT   x1:54.94  
     1) Allen, Madison S 18             2) White, Laura 21                
     3) Fink, Laurel A 18               4) Carr, Annie K 17               
                  29.59     1:01.68 (32.09)     1:29.51 (27.83)     1:54.94 (25.43)
  6 Nova Southeastern University-FG  'D'                   NT   x1:56.08  
     1) Pariseault, Hannah J 18         2) Roehr, Alyssa 20               
     3) Sell, Catherine C 21            4) Covington, Taylor R 18         
                  30.56     1:02.91 (32.35)     1:30.37 (27.46)     1:56.08 (25.71)
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Florida Southern College-FL  'A'                       NT    1:33.26   11  
     1) Dyck, Brandon C 18              2) Jasso, Luis A 21               
     3) Franz, Noah C 21                4) Campbell, Nico D 20            
                  23.73       49.85 (26.12)     1:12.27 (22.42)     1:33.26 (20.99)
  2 Nova Southeastern University-FG  'A'                   NT    1:33.42    4  
     1) Poulsen, Magnus S 21            2) Klemm, Cory 20                 
     3) Masiero, Matteo 20              4) Elder, Malique J 22            
                  24.17       50.30 (26.13)     1:12.63 (22.33)     1:33.42 (20.79)
  3 Nova Southeastern University-FG  'B'                   NT    1:36.85    2  
     1) Wilson, James 23                2) Diaz, Adan 18                  
     3) Coster, Julian 22               4) Yanello, Jonathon R 18         
                  25.24       52.22 (26.98)     1:15.74 (23.52)     1:36.85 (21.11)
  4 Florida Southern College-FL  'B'                       NT    1:38.24  
     1) Kim, Sean T 20                  2) Curran, Matthew D 18           
     3) Bernotti, Miguel A 18           4) Matacin, Luka 22               
                  25.15       53.20 (28.05)     1:17.07 (23.87)     1:38.24 (21.17)
  5 Nova Southeastern University-FG  'C'                   NT   x1:41.25  
     1) Hudson, David 21                2) Brettmann, Samuel A 18         
     3) Marshburn, Mark 21              4) Jones, Jacob 20                
                  25.99       55.05 (29.06)     1:18.86 (23.81)     1:41.25 (22.39)
  6 Florida Southern College-FL  'C'                       NT   x1:43.21  
     1) Gilbreath, Chistian D 20        2) Bernotti, Pedro D 18           
     3) Giang, Calvin 18                4) Parsons, Levi A 18             
                  27.40       56.89 (29.49)     1:20.95 (24.06)     1:43.21 (22.26)
  7 Nova Southeastern University-FG  'D'                   NT   x1:43.64  
     1) Gauvain, Jake R 18              2) Hichkad, Tristan R 19          
     3) Costantini, Harrison M 18       4) Zacka, Eddie J 21              
                  25.96       56.26 (30.30)     1:20.84 (24.58)     1:43.64 (22.80)
 
Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yelle, Madison N          21 Nova S'Eastern-FG         NT   10:33.47    9  
                  29.64     1:01.64 (32.00)     1:33.71 (32.07)     2:05.94 (32.23)
        2:37.58 (31.64)     3:09.31 (31.73)     3:41.03 (31.72)     4:12.97 (31.94)
        4:44.78 (31.81)     5:16.53 (31.75)     5:48.49 (31.96)     6:20.12 (31.63)
        6:51.54 (31.42)     7:23.02 (31.48)     7:54.58 (31.56)     8:26.29 (31.71)
        8:58.57 (32.28)     9:30.46 (31.89)    10:02.34 (31.88)    10:33.47 (31.13)
  2 Moore, Katie C            20 Florida Southern-FL       NT   10:33.55    4  
                  29.37     1:01.43 (32.06)     1:33.84 (32.41)     2:06.34 (32.50)
        2:38.15 (31.81)     3:09.96 (31.81)     3:42.17 (32.21)     4:14.45 (32.28)
        4:46.10 (31.65)     5:17.66 (31.56)     5:49.33 (31.67)     6:21.05 (31.72)
        6:52.91 (31.86)     7:24.38 (31.47)     7:56.25 (31.87)     8:28.33 (32.08)
        9:00.52 (32.19)     9:32.56 (32.04)    10:04.17 (31.61)    10:33.55 (29.38)
  3 Fell, Tyler R             18 Nova S'Eastern-FG         NT   10:40.15    3  
                  29.18     1:00.83 (31.65)     1:33.00 (32.17)     2:05.13 (32.13)
        2:37.35 (32.22)     3:09.30 (31.95)     3:41.31 (32.01)     4:13.59 (32.28)
        4:45.83 (32.24)     5:17.93 (32.10)     5:49.84 (31.91)     6:21.80 (31.96)
        6:53.87 (32.07)     7:26.31 (32.44)     7:58.68 (32.37)     8:31.04 (32.36)
        9:03.62 (32.58)     9:36.24 (32.62)    10:08.64 (32.40)    10:40.15 (31.51)
  4 McCloskey, Madeline       19 Nova S'Eastern-FG         NT   10:58.75    2  
                  30.57     1:03.37 (32.80)     1:36.36 (32.99)     2:09.50 (33.14)
        2:43.01 (33.51)     3:16.22 (33.21)     3:49.18 (32.96)     4:22.09 (32.91)
        4:54.95 (32.86)     5:28.07 (33.12)     6:00.84 (32.77)     6:33.75 (32.91)
        7:06.59 (32.84)     7:39.74 (33.15)     8:13.00 (33.26)     8:46.16 (33.16)
        9:19.43 (33.27)     9:52.64 (33.21)    10:25.92 (33.28)    10:58.75 (32.83)
  5 Kaufmann, Alexandra E     21 Florida Southern-FL       NT   11:10.99    1  
                  30.44     1:03.25 (32.81)     1:36.99 (33.74)     2:10.30 (33.31)
        2:43.57 (33.27)     3:17.08 (33.51)     3:50.48 (33.40)     4:23.97 (33.49)
        4:57.58 (33.61)     5:31.29 (33.71)     6:05.15 (33.86)     6:38.87 (33.72)
        7:13.05 (34.18)     7:46.79 (33.74)     8:20.76 (33.97)     8:54.88 (34.12)
        9:28.99 (34.11)    10:02.75 (33.76)    10:36.78 (34.03)    11:10.99 (34.21)
 -- Buluchevskaya, Yelizavet  18 Nova S'Eastern-FG         NT         DQ  
                  30.29     1:02.38 (32.09)     1:34.45 (32.07)     2:06.65 (32.20)
        2:39.01 (32.36)     3:11.99 (32.98)     3:44.58 (32.59)     4:17.24 (32.66)
        4:50.08 (32.84)     5:22.71 (32.63)     5:55.80 (33.09)     6:28.71 (32.91)
        7:01.76 (33.05)     7:34.63 (32.87)     8:07.71 (33.08)     8:40.73 (33.02)
        9:13.61 (32.88)     9:46.67 (33.06)    10:19.98 (33.31)          DQ (32.08)
 
Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Abascal, Bernardo         19 Nova S'Eastern-FG         NT    9:34.19    9  
                  26.12       54.35 (28.23)     1:22.85 (28.50)     1:51.61 (28.76)
        2:20.37 (28.76)     2:49.22 (28.85)     3:18.23 (29.01)     3:47.12 (28.89)
        4:16.01 (28.89)     4:44.99 (28.98)     5:13.76 (28.77)     5:42.47 (28.71)
        6:11.40 (28.93)     6:40.23 (28.83)     7:09.04 (28.81)     7:38.13 (29.09)
        8:07.45 (29.32)     8:36.44 (28.99)     9:05.46 (29.02)     9:34.19 (28.73)
  2 Planinc, Luka             21 Florida Southern-FL       NT    9:41.18    4  
                  26.74       55.45 (28.71)     1:24.59 (29.14)     1:54.11 (29.52)
        2:23.56 (29.45)     2:53.25 (29.69)     3:22.83 (29.58)     3:52.24 (29.41)
        4:21.69 (29.45)     4:51.33 (29.64)     5:20.68 (29.35)     5:49.72 (29.04)
        6:19.14 (29.42)     6:48.43 (29.29)     7:17.96 (29.53)     7:47.60 (29.64)
        8:17.15 (29.55)     8:46.59 (29.44)     9:15.49 (28.90)     9:41.18 (25.69)
  3 Brettmann, Samuel A       18 Nova S'Eastern-FG         NT    9:41.38    3  
                  26.99       55.91 (28.92)     1:25.18 (29.27)     1:54.66 (29.48)
        2:24.11 (29.45)     2:53.51 (29.40)     3:22.68 (29.17)     3:51.95 (29.27)
        4:21.31 (29.36)     4:50.54 (29.23)     5:19.89 (29.35)     5:49.25 (29.36)
        6:18.90 (29.65)     6:48.61 (29.71)     7:18.05 (29.44)     7:47.75 (29.70)
        8:17.10 (29.35)     8:46.11 (29.01)     9:14.93 (28.82)     9:41.38 (26.45)
  4 Zacka, Eddie J            21 Nova S'Eastern-FG         NT    9:55.88    2  
                  26.80       56.14 (29.34)     1:25.89 (29.75)     1:55.38 (29.49)
        2:25.12 (29.74)     2:54.91 (29.79)     3:24.83 (29.92)     3:54.83 (30.00)
        4:25.16 (30.33)     4:54.95 (29.79)     5:24.69 (29.74)     5:55.14 (30.45)
        6:25.18 (30.04)     6:55.38 (30.20)     7:25.13 (29.75)     7:55.69 (30.56)
        8:25.71 (30.02)     8:56.03 (30.32)     9:26.36 (30.33)     9:55.88 (29.52)
  5 Gotsch, Charles-Henry O   20 Florida Southern-FL       NT   10:03.22    1  
                  26.81       55.91 (29.10)     1:25.59 (29.68)     1:55.68 (30.09)
        2:25.71 (30.03)     2:55.39 (29.68)     3:25.59 (30.20)     3:55.50 (29.91)
        4:26.01 (30.51)     4:56.80 (30.79)     5:27.48 (30.68)     5:57.89 (30.41)
        6:28.98 (31.09)     6:59.91 (30.93)     7:30.67 (30.76)     8:01.71 (31.04)
        8:32.19 (30.48)     9:02.85 (30.66)     9:34.02 (31.17)    10:03.22 (29.20)
  6 Sawyer, Jonathan E        19 Florida Southern-FL       NT   10:05.72  
                  28.35       58.45 (30.10)     1:28.58 (30.13)     1:59.27 (30.69)
        2:29.45 (30.18)     2:59.70 (30.25)     3:29.72 (30.02)     4:00.09 (30.37)
        4:30.45 (30.36)     5:00.69 (30.24)     5:31.14 (30.45)     6:01.31 (30.17)
        6:31.83 (30.52)     7:02.36 (30.53)     7:33.02 (30.66)     8:03.67 (30.65)
        8:34.23 (30.56)     9:05.26 (31.03)     9:36.06 (30.80)    10:05.72 (29.66)
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sundstedt, Emma           19 Nova S'Eastern-FG         NT    1:55.09    9  
                  26.99       55.96 (28.97)     1:25.56 (29.60)     1:55.09 (29.53)
  2 Schulhofer, Alina K       22 Nova S'Eastern-FG         NT    1:55.43    4  
                  27.20       56.78 (29.58)     1:26.46 (29.68)     1:55.43 (28.97)
  3 Hajdinjak, Katja          24 Florida Southern-FL       NT    1:55.91    3  
                  27.21       56.62 (29.41)     1:26.55 (29.93)     1:55.91 (29.36)
  4 Fink, Laurel A            18 Nova S'Eastern-FG         NT    1:58.47    2  
                  27.86       57.98 (30.12)     1:28.28 (30.30)     1:58.47 (30.19)
  5 Karas, Krystal A          20 Florida Southern-FL       NT    1:59.27    1  
                  28.93       59.08 (30.15)     1:29.30 (30.22)     1:59.27 (29.97)
  6 Greenwood, Allison G      19 Florida Southern-FL       NT    2:02.29  
                  28.05       58.45 (30.40)     1:30.24 (31.79)     2:02.29 (32.05)
  7 Carr, Annie K             17 Nova S'Eastern-FG         NT   x2:02.34  
                  28.20       58.83 (30.63)     1:30.80 (31.97)     2:02.34 (31.54)
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lupoli, Franco A          23 Nova S'Eastern-FG         NT    1:40.54    9  
                  23.84       49.56 (25.72)     1:15.31 (25.75)     1:40.54 (25.23)
  2 Holmes, Matthew D         20 Florida Southern-FL       NT    1:40.59    4  
                  23.89       49.25 (25.36)     1:14.64 (25.39)     1:40.59 (25.95)
  3 Dawson, Alec C            18 Nova S'Eastern-FG         NT    1:43.11    3  
                  23.90       49.77 (25.87)     1:15.99 (26.22)     1:43.11 (27.12)
  4 Franz, Noah C             21 Florida Southern-FL       NT    1:44.39    2  
                  23.71       49.60 (25.89)     1:16.41 (26.81)     1:44.39 (27.98)
  5 Parsons, Levi A           18 Florida Southern-FL       NT    1:47.36    1  
                  24.94       52.01 (27.07)     1:19.45 (27.44)     1:47.36 (27.91)
  6 Gray, Jake T              20 Nova S'Eastern-FG         NT    1:47.86  
                  24.76       51.79 (27.03)     1:19.88 (28.09)     1:47.86 (27.98)
  7 Gauvain, Jake R           18 Nova S'Eastern-FG         NT   x1:48.75  
                  25.28       52.43 (27.15)     1:20.26 (27.83)     1:48.75 (28.49)
  8 Bernotti, Carlos A        18 Florida Southern-FL       NT   x1:49.22  
                  24.59       51.68 (27.09)     1:20.16 (28.48)     1:49.22 (29.06)
 
Event 7  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Breault, Peyton C         21 Florida Southern-FL       NT      58.50    9  
                  28.75       58.50 (29.75)                                        
  2 Deveny, Courtney A        21 Nova S'Eastern-FG         NT    1:00.28    4  
                  29.47     1:00.28 (30.81)                                        
  3 Allen, Madison S          18 Nova S'Eastern-FG         NT    1:01.77    3  
                  29.76     1:01.77 (32.01)                                        
  4 Meyer, Mallary A          19 Florida Southern-FL       NT    1:02.14    2  
                  30.16     1:02.14 (31.98)                                        
  5 Pariseault, Hannah J      18 Nova S'Eastern-FG         NT    1:04.10    1  
                  31.71     1:04.10 (32.39)                                        
  6 Hunter, Allison M         18 Florida Southern-FL       NT    1:05.09  
                  31.50     1:05.09 (33.59)                                        
  7 Giannattasio, Amanda V    19 Florida Southern-FL       NT   x1:06.92  
                  32.28     1:06.92 (34.64)                                        
  8 Mehlhop, Emily            20 Nova S'Eastern-FG         NT   x1:07.51  
                  32.68     1:07.51 (34.83)                                        
 
Event 8  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dyck, Brandon C           18 Florida Southern-FL       NT      50.92    9  
                  24.96       50.92 (25.96)                                        
  2 Lopez, Matias E           21 Florida Southern-FL       NT      52.14    4  
                  25.11       52.14 (27.03)                                        
  3 Poulsen, Magnus S         21 Nova S'Eastern-FG         NT      52.18    3  
                  25.09       52.18 (27.09)                                        
  4 Matacin, Luka             22 Florida Southern-FL       NT      53.54    2  
                  25.70       53.54 (27.84)                                        
  5 Curran, Matthew D         18 Florida Southern-FL       NT     x54.83  
                  26.29       54.83 (28.54)                                        
  6 Wilson, James             23 Nova S'Eastern-FG         NT      55.11    1  
                  26.67       55.11 (28.44)                                        
  7 Marshburn, Mark           21 Nova S'Eastern-FG         NT      56.29  
                  27.16       56.29 (29.13)                                        
  8 Hichkad, Tristan R        19 Nova S'Eastern-FG         NT     x58.87  
                  27.91       58.87 (30.96)                                        
 
Event 9  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Westman, Malin            22 Nova S'Eastern-FG         NT    1:06.92    9  
                  32.30     1:06.92 (34.62)                                        
  2 Degrace, Haley K          20 Florida Southern-FL       NT    1:07.64    4  
                  32.20     1:07.64 (35.44)                                        
  3 Whittenburg, Jacinda D    21 Florida Southern-FL       NT    1:08.21    3  
                  32.40     1:08.21 (35.81)                                        
  4 Griswold, Molly C         18 Nova S'Eastern-FG         NT    1:09.49    2  
                  33.14     1:09.49 (36.35)                                        
  5 Roehr, Alyssa             20 Nova S'Eastern-FG         NT    1:11.44    1  
                  34.04     1:11.44 (37.40)                                        
  6 White, Laura              21 Nova S'Eastern-FG         NT   x1:11.67  
                  34.38     1:11.67 (37.29)                                        
 
Event 10  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kim, Sean T               20 Florida Southern-FL       NT      57.26    9  
                  26.92       57.26 (30.34)                                        
  2 Jasso, Luis A             21 Florida Southern-FL       NT      58.89    4  
                  27.92       58.89 (30.97)                                        
  3 Klemm, Cory               20 Nova S'Eastern-FG         NT    1:00.11    3  
                  28.68     1:00.11 (31.43)                                        
  4 Diaz, Adan                18 Nova S'Eastern-FG         NT    1:00.17    2  
                  28.43     1:00.17 (31.74)                                        
  5 Hudson, David             21 Nova S'Eastern-FG         NT    1:04.20    1  
                  30.56     1:04.20 (33.64)                                        
  6 Bernotti, Pedro D         18 Florida Southern-FL       NT    1:05.49  
                  30.67     1:05.49 (34.82)                                        
 
Event 11  Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Oster, Caroline           20 Nova S'Eastern-FG         NT    2:06.90    9  
                  29.07     1:01.19 (32.12)     1:34.15 (32.96)     2:06.90 (32.75)
  2 Craig, Lindsay L          21 Nova S'Eastern-FG         NT    2:13.59    4  
                  30.40     1:04.29 (33.89)     1:38.75 (34.46)     2:13.59 (34.84)
  3 Sell, Catherine C         21 Nova S'Eastern-FG         NT    2:14.05    3  
                  31.15     1:05.01 (33.86)     1:39.68 (34.67)     2:14.05 (34.37)
  4 Covington, Taylor R       18 Nova S'Eastern-FG         NT   x2:17.43  
                  30.48     1:05.34 (34.86)     1:40.93 (35.59)     2:17.43 (36.50)
  5 Dics, Rebeka              20 Florida Southern-FL       NT    2:18.53    2  
                  29.99     1:04.59 (34.60)     1:41.23 (36.64)     2:18.53 (37.30)
  6 Snodgrass, Madelyn        19 Florida Southern-FL       NT    2:20.45    1  
                  31.15     1:06.30 (35.15)     1:42.93 (36.63)     2:20.45 (37.52)
  7 Chang, Kimmy N            18 Florida Southern-FL       NT    2:23.50  
                  31.27     1:05.98 (34.71)     1:43.85 (37.87)     2:23.50 (39.65)
  8 Tracz, Vanessa S          18 Florida Southern-FL       NT   x2:40.20  
                  32.24     1:09.82 (37.58)     1:53.07 (43.25)     2:40.20 (47.13)
 
Event 12  Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Masiero, Matteo           20 Nova S'Eastern-FG         NT    1:51.81    9  
                  24.94       53.02 (28.08)     1:22.25 (29.23)     1:51.81 (29.56)
  2 Rutherford, Thomas R      21 Nova S'Eastern-FG         NT    1:55.91    4  
                  25.67       54.91 (29.24)     1:23.75 (28.84)     1:55.91 (32.16)
  3 Bernotti, Miguel A        18 Florida Southern-FL       NT    1:56.45    3  
                  25.37       54.53 (29.16)     1:25.29 (30.76)     1:56.45 (31.16)
  4 Woodrow, Blake O          21 Nova S'Eastern-FG         NT    2:00.28    2  
                  27.70       58.31 (30.61)     1:29.77 (31.46)     2:00.28 (30.51)
  5 Giang, Calvin             18 Florida Southern-FL       NT    2:01.23    1  
                  26.44       55.97 (29.53)     1:27.91 (31.94)     2:01.23 (33.32)
  6 Sawyer, Jonathan E        19 Florida Southern-FL       NT    2:06.21  
                  28.33       59.74 (31.41)     1:33.19 (33.45)     2:06.21 (33.02)
  7 Costantini, Harrison M    18 Nova S'Eastern-FG         NT   x2:06.26  
                  27.73       59.30 (31.57)     1:32.44 (33.14)     2:06.26 (33.82)
 
Event 13  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Panzarino, Sydney L       21 Nova S'Eastern-FG         NT      24.17    9  
  2 Johns, Jenna M            18 Nova S'Eastern-FG         NT      24.26    4  
  3 Karas, Krystal A          20 Florida Southern-FL       NT      24.95    3  
  4 Greenwood, Allison G      19 Florida Southern-FL       NT      25.24    2  
  5 Shows, Jordan G           21 Nova S'Eastern-FG         NT      25.34    1  
  6 Sundstedt, Emma           19 Nova S'Eastern-FG         NT     x25.50  
  7 Ringley, Rachel M         20 Florida Southern-FL       NT      25.77  
  8 Aubley, Brittany G        21 Florida Southern-FL       NT     x25.86  
 
Event 14  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hamilton, Talor J         19 Florida Southern-FL       NT      21.31    9  
  2 Elder, Malique J          22 Nova S'Eastern-FG         NT      21.43    4  
  3 Campbell, Nico D          20 Florida Southern-FL       NT      21.57    3  
  4 Dyck, Brandon C           18 Florida Southern-FL       NT      21.76    2  
  5 Yanello, Jonathon R       18 Nova S'Eastern-FG         NT      21.89    1  
  6 Coster, Julian            22 Nova S'Eastern-FG         NT      22.66  
  7 Jones, Jacob              20 Nova S'Eastern-FG         NT     x23.04  
  8 Gilbreath, Chistian D     20 Florida Southern-FL       NT     x23.26  
 
Event 15  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shows, Jordan G           21 Nova S'Eastern-FG         NT      53.07    9  
  2 Hajdinjak, Katja          24 Florida Southern-FL       NT      53.40    4  
  3 Panzarino, Sydney L       21 Nova S'Eastern-FG         NT      54.08    3  
  4 Schulhofer, Alina K       22 Nova S'Eastern-FG         NT      54.31    2  
  5 Karas, Krystal A          20 Florida Southern-FL       NT      55.06    1  
  6 Greenwood, Allison G      19 Florida Southern-FL       NT      56.00  
  7 Carr, Annie K             17 Nova S'Eastern-FG         NT     x56.31  
  8 Dics, Rebeka              20 Florida Southern-FL       NT     x57.27  
 
Event 16  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Poulsen, Magnus S         21 Nova S'Eastern-FG         NT      46.32    9  
                  22.25       46.32 (24.07)                                        
  2 Campbell, Nico D          20 Florida Southern-FL       NT      46.53    4  
                  23.30       46.53 (23.23)                                        
  3 Franz, Noah C             21 Florida Southern-FL       NT      46.96    3  
                  22.38       46.96 (24.58)                                        
  4 Dawson, Alec C            18 Nova S'Eastern-FG         NT      47.88    2  
                  23.20       47.88 (24.68)                                        
  5 Elder, Malique J          22 Nova S'Eastern-FG         NT      48.74    1  
                  23.13       48.74 (25.61)                                        
  6 Yanello, Jonathon R       18 Nova S'Eastern-FG         NT     x48.83  
                  23.41       48.83 (25.42)                                        
  7 Parsons, Levi A           18 Florida Southern-FL       NT      48.84  
                  23.68       48.84 (25.16)                                        
  8 Bernotti, Carlos A        18 Florida Southern-FL       NT     x50.07  
                  24.03       50.07 (26.04)                                        
 
Event 17  Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Breault, Peyton C         21 Florida Southern-FL       NT    2:07.09    9  
                  30.99     1:03.55 (32.56)     1:35.30 (31.75)     2:07.09 (31.79)
  2 Deveny, Courtney A        21 Nova S'Eastern-FG         NT    2:11.45    4  
                  31.53     1:04.96 (33.43)     1:38.54 (33.58)     2:11.45 (32.91)
  3 Pariseault, Hannah J      18 Nova S'Eastern-FG         NT    2:15.26    3  
                  33.11     1:06.92 (33.81)     1:41.30 (34.38)     2:15.26 (33.96)
  4 McCloskey, Madeline       19 Nova S'Eastern-FG         NT    2:15.89    2  
                  32.37     1:06.23 (33.86)     1:41.01 (34.78)     2:15.89 (34.88)
  5 Hunter, Allison M         18 Florida Southern-FL       NT    2:20.42    1  
                  32.52     1:08.06 (35.54)     1:44.21 (36.15)     2:20.42 (36.21)
  6 Mehlhop, Emily            20 Nova S'Eastern-FG         NT   x2:22.72  
                  33.63     1:08.98 (35.35)     1:45.57 (36.59)     2:22.72 (37.15)
  7 Giannattasio, Amanda V    19 Florida Southern-FL       NT    2:29.83  
                  35.12     1:13.05 (37.93)     1:51.76 (38.71)     2:29.83 (38.07)
  8 Tracz, Vanessa S          18 Florida Southern-FL       NT   x2:31.37  
                  33.76     1:11.00 (37.24)     1:51.01 (40.01)     2:31.37 (40.36)
 
Event 18  Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lopez, Matias E           21 Florida Southern-FL       NT    1:52.37    9  
                  26.02       54.70 (28.68)     1:23.44 (28.74)     1:52.37 (28.93)
  2 Dyck, Brandon C           18 Florida Southern-FL       NT    1:54.59    4  
                  26.65       55.83 (29.18)     1:25.61 (29.78)     1:54.59 (28.98)
  3 Hamilton, Talor J         19 Florida Southern-FL       NT    1:57.64    3  
                  27.55       57.77 (30.22)     1:27.63 (29.86)     1:57.64 (30.01)
  4 Giang, Calvin             18 Florida Southern-FL       NT   x1:58.94  
                  27.68       58.09 (30.41)     1:29.09 (31.00)     1:58.94 (29.85)
  5 Wilson, James             23 Nova S'Eastern-FG         NT    1:59.10    2  
                  27.49       57.97 (30.48)     1:28.99 (31.02)     1:59.10 (30.11)
  6 Gauvain, Jake R           18 Nova S'Eastern-FG         NT    2:00.86    1  
                  27.82       58.53 (30.71)     1:29.60 (31.07)     2:00.86 (31.26)
  7 Hudson, David             21 Nova S'Eastern-FG         NT    2:03.64  
                  28.90       59.98 (31.08)     1:31.87 (31.89)     2:03.64 (31.77)
  8 Hichkad, Tristan R        19 Nova S'Eastern-FG         NT   x2:13.65  
                  30.30     1:04.03 (33.73)     1:38.70 (34.67)     2:13.65 (34.95)
 
Event 19  Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Westman, Malin            22 Nova S'Eastern-FG         NT    2:21.66    9  
                  32.58     1:08.52 (35.94)     1:45.32 (36.80)     2:21.66 (36.34)
  2 Whittenburg, Jacinda D    21 Florida Southern-FL       NT    2:27.14    4  
                  34.21     1:11.83 (37.62)     1:49.57 (37.74)     2:27.14 (37.57)
  3 Degrace, Haley K          20 Florida Southern-FL       NT    2:28.79    3  
                  34.30     1:12.32 (38.02)     1:50.94 (38.62)     2:28.79 (37.85)
  4 Griswold, Molly C         18 Nova S'Eastern-FG         NT    2:30.32    2  
                  35.09     1:13.67 (38.58)     1:52.19 (38.52)     2:30.32 (38.13)
  5 White, Laura              21 Nova S'Eastern-FG         NT    2:31.54    1  
                  34.79     1:13.31 (38.52)     1:52.04 (38.73)     2:31.54 (39.50)
  6 Craig, Lindsay L          21 Nova S'Eastern-FG         NT   x2:37.18  
                  36.06     1:16.23 (40.17)     1:56.62 (40.39)     2:37.18 (40.56)
  7 Sell, Catherine C         21 Nova S'Eastern-FG         NT   x2:37.46  
                  35.84     1:15.73 (39.89)     1:56.72 (40.99)     2:37.46 (40.74)
 
Event 20  Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jasso, Luis A             21 Florida Southern-FL       NT    2:06.90    9  
                  29.12     1:02.25 (33.13)     1:35.25 (33.00)     2:06.90 (31.65)
  2 Holmes, Matthew D         20 Florida Southern-FL       NT    2:07.41    4  
                  29.82     1:02.59 (32.77)     1:35.39 (32.80)     2:07.41 (32.02)
  3 Rutherford, Thomas R      21 Nova S'Eastern-FG         NT    2:07.74    3  
                  30.00     1:02.95 (32.95)     1:35.60 (32.65)     2:07.74 (32.14)
  4 Kim, Sean T               20 Florida Southern-FL       NT    2:07.84    2  
                  29.34     1:01.77 (32.43)     1:35.22 (33.45)     2:07.84 (32.62)
  5 Diaz, Adan                18 Nova S'Eastern-FG         NT    2:12.61    1  
                  30.01     1:03.92 (33.91)     1:38.13 (34.21)     2:12.61 (34.48)
  6 Brettmann, Samuel A       18 Nova S'Eastern-FG         NT    2:17.96  
                  30.79     1:05.20 (34.41)     1:41.46 (36.26)     2:17.96 (36.50)
  7 Klemm, Cory               20 Nova S'Eastern-FG         NT   x2:20.88  
                  31.35     1:07.17 (35.82)     1:43.87 (36.70)     2:20.88 (37.01)
  8 Bernotti, Pedro D         18 Florida Southern-FL       NT   x2:23.04  
                  31.57     1:07.78 (36.21)     1:45.58 (37.80)     2:23.04 (37.46)
 
Event 21  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sundstedt, Emma           19 Nova S'Eastern-FG         NT    5:07.95    9  
                  28.76     1:00.17 (31.41)     1:31.53 (31.36)     2:03.16 (31.63)
        2:34.53 (31.37)     3:05.52 (30.99)     3:36.44 (30.92)     4:07.12 (30.68)
        4:37.95 (30.83)     5:07.95 (30.00)                                        
  2 Yelle, Madison N          21 Nova S'Eastern-FG         NT    5:13.67    4  
                  29.62     1:01.17 (31.55)     1:32.82 (31.65)     2:04.68 (31.86)
        2:36.35 (31.67)     3:08.04 (31.69)     3:39.50 (31.46)     4:11.18 (31.68)
        4:42.73 (31.55)     5:13.67 (30.94)                                        
  3 Fell, Tyler R             18 Nova S'Eastern-FG         NT    5:14.80    3  
                  29.68     1:01.70 (32.02)     1:33.77 (32.07)     2:05.73 (31.96)
        2:37.04 (31.31)     3:08.52 (31.48)     3:40.35 (31.83)     4:12.37 (32.02)
        4:44.14 (31.77)     5:14.80 (30.66)                                        
  4 Buluchevskaya, Yelizavet  18 Nova S'Eastern-FG         NT   x5:16.76  
                  29.56     1:01.20 (31.64)     1:33.28 (32.08)     2:05.17 (31.89)
        2:37.13 (31.96)     3:09.11 (31.98)     3:41.29 (32.18)     4:13.14 (31.85)
        4:45.33 (32.19)     5:16.76 (31.43)                                        
  5 Breault, Peyton C         21 Florida Southern-FL       NT    5:16.78    2  
                  29.82     1:01.90 (32.08)     1:34.19 (32.29)     2:06.54 (32.35)
        2:38.58 (32.04)     3:10.32 (31.74)     3:42.15 (31.83)     4:14.04 (31.89)
        4:46.28 (32.24)     5:16.78 (30.50)                                        
  6 Moore, Katie C            20 Florida Southern-FL       NT    5:24.54    1  
                  29.22     1:01.32 (32.10)     1:33.81 (32.49)     2:06.70 (32.89)
        2:39.91 (33.21)     3:13.24 (33.33)     3:46.03 (32.79)     4:19.61 (33.58)
        4:53.10 (33.49)     5:24.54 (31.44)                                        
  7 Kaufmann, Alexandra E     21 Florida Southern-FL       NT    5:35.11  
                  29.79     1:02.37 (32.58)     1:35.64 (33.27)     2:09.52 (33.88)
        2:43.69 (34.17)     3:18.06 (34.37)     3:52.54 (34.48)     4:27.06 (34.52)
        5:01.45 (34.39)     5:35.11 (33.66)                                        
  8 Snodgrass, Madelyn        19 Florida Southern-FL       NT   x5:40.39  
                  30.67     1:04.61 (33.94)     1:38.84 (34.23)     2:13.32 (34.48)
        2:47.92 (34.60)     3:22.88 (34.96)     3:57.65 (34.77)     4:32.36 (34.71)
        5:07.15 (34.79)     5:40.39 (33.24)                                        
 
Event 22  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lupoli, Franco A          23 Nova S'Eastern-FG         NT    4:39.34    9  
                  26.07       54.58 (28.51)     1:22.75 (28.17)     1:51.22 (28.47)
        2:19.58 (28.36)     2:47.30 (27.72)     3:15.38 (28.08)     3:43.38 (28.00)
        4:11.49 (28.11)     4:39.34 (27.85)                                        
  2 Abascal, Bernardo         19 Nova S'Eastern-FG         NT    4:43.34    4  
                  25.81       53.80 (27.99)     1:22.18 (28.38)     1:50.66 (28.48)
        2:19.42 (28.76)     2:48.19 (28.77)     3:17.04 (28.85)     3:46.09 (29.05)
        4:15.06 (28.97)     4:43.34 (28.28)                                        
  3 Planinc, Luka             21 Florida Southern-FL       NT    4:47.65    3  
                  26.13       54.86 (28.73)     1:23.59 (28.73)     1:52.41 (28.82)
        2:21.14 (28.73)     2:50.25 (29.11)     3:19.90 (29.65)     3:49.52 (29.62)
        4:18.98 (29.46)     4:47.65 (28.67)                                        
  4 Woodrow, Blake O          21 Nova S'Eastern-FG         NT    4:50.76    2  
                  27.63       57.81 (30.18)     1:27.89 (30.08)     1:57.64 (29.75)
        2:27.32 (29.68)     2:56.65 (29.33)     3:25.99 (29.34)     3:55.25 (29.26)
        4:24.00 (28.75)     4:50.76 (26.76)                                        
  5 Gotsch, Charles-Henry O   20 Florida Southern-FL       NT    4:50.86    1  
                  26.07       54.88 (28.81)     1:23.88 (29.00)     1:53.32 (29.44)
        2:23.43 (30.11)     2:53.77 (30.34)     3:24.38 (30.61)     3:54.88 (30.50)
        4:24.76 (29.88)     4:50.86 (26.10)                                        
  6 Sawyer, Jonathan E        19 Florida Southern-FL       NT    4:51.44  
                  27.85       57.44 (29.59)     1:27.38 (29.94)     1:57.48 (30.10)
        2:27.01 (29.53)     2:56.55 (29.54)     3:25.91 (29.36)     3:55.37 (29.46)
        4:24.19 (28.82)     4:51.44 (27.25)                                        
  7 Zacka, Eddie J            21 Nova S'Eastern-FG         NT   x5:03.55  
                  27.10       56.83 (29.73)     1:27.78 (30.95)     1:59.17 (31.39)
        2:29.77 (30.60)     3:00.68 (30.91)     3:31.86 (31.18)     4:02.64 (30.78)
        4:33.56 (30.92)     5:03.55 (29.99)                                        
 
Event 23  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johns, Jenna M            18 Nova S'Eastern-FG         NT      58.21    9  
                  27.21       58.21 (31.00)                                        
  2 Oster, Caroline           20 Nova S'Eastern-FG         NT      58.79    4  
                  27.81       58.79 (30.98)                                        
  3 Hajdinjak, Katja          24 Florida Southern-FL       NT      59.25    3  
                  28.15       59.25 (31.10)                                        
  4 Chang, Kimmy N            18 Florida Southern-FL       NT    1:00.68    2  
                  28.62     1:00.68 (32.06)                                        
  5 Fink, Laurel A            18 Nova S'Eastern-FG         NT    1:00.82    1  
                  28.70     1:00.82 (32.12)                                        
  6 Covington, Taylor R       18 Nova S'Eastern-FG         NT   x1:02.64  
                  29.28     1:02.64 (33.36)                                        
  7 Aubley, Brittany G        21 Florida Southern-FL       NT    1:03.26  
                  29.42     1:03.26 (33.84)                                        
  8 Hunter, Allison M         18 Florida Southern-FL       NT   x1:04.40  
                  29.76     1:04.40 (34.64)                                        
 
Event 24  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Poulsen, Magnus S         21 Nova S'Eastern-FG         NT      49.79    9  
                  23.29       49.79 (26.50)                                        
  2 Masiero, Matteo           20 Nova S'Eastern-FG         NT      50.99    4  
                  23.98       50.99 (27.01)                                        
  3 Franz, Noah C             21 Florida Southern-FL       NT      51.51    3  
                  23.99       51.51 (27.52)                                        
  4 Bernotti, Miguel A        18 Florida Southern-FL       NT      52.33    2  
                  24.39       52.33 (27.94)                                        
  5 Matacin, Luka             22 Florida Southern-FL       NT     x53.44  
                  24.70       53.44 (28.74)                                        
  5 Hamilton, Talor J         19 Florida Southern-FL       NT      53.44    1  
                  24.59       53.44 (28.85)                                        
  7 Coster, Julian            22 Nova S'Eastern-FG         NT      54.74  
                  24.87       54.74 (29.87)                                        
  8 Marshburn, Mark           21 Nova S'Eastern-FG         NT     x54.99  
                  25.31       54.99 (29.68)                                        
 
Event 25  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whittenburg, Jacinda D    21 Florida Southern-FL       NT    2:10.28    9  
                  29.28     1:03.32 (34.04)     1:40.07 (36.75)     2:10.28 (30.21)
  2 Roehr, Alyssa             20 Nova S'Eastern-FG         NT    2:12.26    4  
                  29.23     1:02.92 (33.69)     1:41.81 (38.89)     2:12.26 (30.45)
  3 Deveny, Courtney A        21 Nova S'Eastern-FG         NT    2:12.69    3  
                  28.91     1:02.86 (33.95)     1:41.70 (38.84)     2:12.69 (30.99)
  4 Westman, Malin            22 Nova S'Eastern-FG         NT    2:14.95    2  
                  29.81     1:05.44 (35.63)     1:42.52 (37.08)     2:14.95 (32.43)
  5 Griswold, Molly C         18 Nova S'Eastern-FG         NT   x2:15.71  
                  29.36     1:05.51 (36.15)     1:44.22 (38.71)     2:15.71 (31.49)
  6 Pariseault, Hannah J      18 Nova S'Eastern-FG         NT   x2:15.84  
                  30.88     1:05.50 (34.62)     1:44.51 (39.01)     2:15.84 (31.33)
  7 Dics, Rebeka              20 Florida Southern-FL       NT    2:19.86    1  
                  29.72     1:06.20 (36.48)     1:47.13 (40.93)     2:19.86 (32.73)
  8 Degrace, Haley K          20 Florida Southern-FL       NT    2:23.50  
                  32.37     1:11.19 (38.82)     1:50.04 (38.85)     2:23.50 (33.46)
 
Event 26  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lopez, Matias E           21 Florida Southern-FL  1:54.43    1:53.73    9  
                  25.12       53.60 (28.48)     1:26.97 (33.37)     1:53.73 (26.76)
  2 Holmes, Matthew D         20 Florida Southern-FL  1:49.04    1:54.05    4  
                  25.02       53.43 (28.41)     1:26.20 (32.77)     1:54.05 (27.85)
  3 Brettmann, Samuel A       18 Nova S'Eastern-FG         NT    1:58.45    3  
                  26.26       57.42 (31.16)     1:30.76 (33.34)     1:58.45 (27.69)
  4 Rutherford, Thomas R      21 Nova S'Eastern-FG         NT    1:59.70    2  
                  24.80       56.15 (31.35)     1:30.77 (34.62)     1:59.70 (28.93)
  5 Hudson, David             21 Nova S'Eastern-FG         NT    2:02.38    1  
                  27.21       59.53 (32.32)     1:34.54 (35.01)     2:02.38 (27.84)
  6 Curran, Matthew D         18 Florida Southern-FL  2:04.25    2:02.42  
                  26.99       57.21 (30.22)     1:33.37 (36.16)     2:02.42 (29.05)
  7 Diaz, Adan                18 Nova S'Eastern-FG         NT   x2:02.78  
                  26.04       57.84 (31.80)     1:32.99 (35.15)     2:02.78 (29.79)
  8 Bernotti, Pedro D         18 Florida Southern-FL       NT   x2:10.99  
                  28.15     1:03.28 (35.13)     1:41.10 (37.82)     2:10.99 (29.89)
 
Event 27  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nova Southeastern University-FG  'A'                   NT    1:37.27   11  
     1) Panzarino, Sydney L 21          2) Shows, Jordan G 21             
     3) Oster, Caroline 20              4) Johns, Jenna M 18              
                  24.50       48.68 (24.18)     1:13.13 (24.45)     1:37.27 (24.14)
  2 Florida Southern College-FL  'A'                  1:36.24    1:39.96    4  
     1) Greenwood, Allison G 19         2) Aubley, Brittany G 21          
     3) Dics, Rebeka 20                 4) Moore, Katie C 20              
                  25.49       50.34 (24.85)     1:15.23 (24.89)     1:39.96 (24.73)
  3 Nova Southeastern University-FG  'B'                   NT    1:40.05    2  
     1) Schulhofer, Alina K 22          2) Sundstedt, Emma 19             
     3) Fink, Laurel A 18               4) Carr, Annie K 17               
                  25.33       49.94 (24.61)     1:15.05 (25.11)     1:40.05 (25.00)
  4 Florida Southern College-FL  'B'                       NT    1:42.17  
     1) Ringley, Rachel M 20            2) Kaufmann, Alexandra E 21       
     3) Chang, Kimmy N 18               4) Meyer, Mallary A 19            
                  26.15       51.22 (25.07)     1:16.63 (25.41)     1:42.17 (25.54)
  5 Nova Southeastern University-FG  'C'                   NT   x1:44.32  
     1) Allen, Madison S 18             2) Yelle, Madison N 21            
     3) Covington, Taylor R 18          4) Roehr, Alyssa 20               
                  26.49       52.76 (26.27)     1:18.92 (26.16)     1:44.32 (25.40)
  6 Nova Southeastern University-FG  'D'                   NT   x1:47.61  
     1) Buluchevskaya, Yelizaveta D 18  2) Craig, Lindsay L 21            
     3) Fell, Tyler R 18                4) Mehlhop, Emily 20              
                  26.92       53.56 (26.64)     1:19.89 (26.33)     1:47.61 (27.72)
 -- Florida Southern College-FL  'C'                       NT         DQ  
     1) Giannattasio, Amanda V 19       2) Hunter, Allison M 18           
     3) Tracz, Vanessa S 18             4) Snodgrass, Madelyn 19          
                  28.05       54.78 (26.73)     1:21.75 (26.97)          DQ (26.58)
 
Event 28  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nova Southeastern University-FG  'A'                   NT    1:24.63   11  
     1) Elder, Malique J 22             2) Dawson, Alec C 18              
     3) Yanello, Jonathon R 18          4) Rutherford, Thomas R 21        
                  21.56       42.78 (21.22)     1:03.59 (20.81)     1:24.63 (21.04)
  2 Florida Southern College-FL  'A'                  1:21.92    1:25.80    4  
     1) Campbell, Nico D 20             2) Holmes, Matthew D 20           
     3) Hamilton, Talor J 19            4) Bernotti, Carlos A 18          
                  21.76       43.51 (21.75)     1:04.23 (20.72)     1:25.80 (21.57)
  3 Nova Southeastern University-FG  'B'                   NT    1:27.37    2  
     1) Marshburn, Mark 21              2) Lupoli, Franco A 23            
     3) Masiero, Matteo 20              4) Coster, Julian 22              
                  22.34       43.86 (21.52)     1:05.39 (21.53)     1:27.37 (21.98)
  4 Florida Southern College-FL  'B'                       NT    1:28.96  
     1) Bernotti, Miguel A 18           2) Matacin, Luka 22               
     3) Planinc, Luka 21                4) Curran, Matthew D 18           
                  23.14       44.53 (21.39)     1:06.36 (21.83)     1:28.96 (22.60)
  5 Nova Southeastern University-FG  'C'                   NT   x1:30.10  
     1) Jones, Jacob 20                 2) Gauvain, Jake R 18             
     3) Gray, Jake T 20                 4) Klemm, Cory 20                 
                  23.21       46.15 (22.94)     1:07.69 (21.54)     1:30.10 (22.41)
  6 Florida Southern College-FL  'C'                       NT   x1:31.33  
     1) Parsons, Levi A 18              2) Gilbreath, Chistian D 20       
     3) Giang, Calvin 18                4) Gotsch, Charles-Henry O 20     
                  22.69       45.94 (23.25)     1:09.05 (23.11)     1:31.33 (22.28)
  7 Nova Southeastern University-FG  'D'                   NT   x1:32.16  
     1) Zacka, Eddie J 21               2) Wilson, James 23               
     3) Costantini, Harrison M 18       4) Abascal, Bernardo 19           
                  23.95       46.44 (22.49)     1:09.34 (22.90)     1:32.16 (22.82)