Licensed to Florida Southern College
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 1/19/2018 05:16 PM
                          FSC vs. St. Leo - 1/19/2018                          
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Saint Leo University-FL  'A'                           NT    1:46.56   12  
     1) Kolb, Karina A 19               2) Holten, Cecilie 21             
     3) Garriock, Natalia 21            4) Dyrda, Karolina 20             
       28.36    29.11    24.86    24.23                                    
  2 Florida Southern College-FL  'A'                       NT    1:47.17    4  
     1) Breault, Peyton C 21            2) Degrace, Haley K 20            
     3) Hajdinjak, Katja 24             4) Dics, Rebeka 20                
       27.74    30.29    25.59    23.55                                    
  3 Saint Leo University-FL  'B'                           NT    1:51.20    2  
     1) Tuhtasinova, Maftuna E 23       2) Taylor, Jaclyn M 21            
     3) Lindstrom, Annie 21             4) Pilarska, Zofia 20             
       27.90    32.02    26.01    25.27                                    
  4 Florida Southern College-FL  'B'                       NT    1:56.44  
     1) DiBella, Maria C 18             2) Snodgrass, Madelyn 19          
     3) Chang, Kimmy N 18               4) Aubley, Brittany G 21          
       27.96    37.02    26.85    24.61                                    
  5 Saint Leo University-FL  'C'                           NT   x1:57.56  
     1) Hernandez, Jazmin 18            2)                                
     3) Anderson, Taylor A 19           4) Carlin, Samantha A 19          
       31.03    33.06    28.23    25.24                                    
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Saint Leo University-FL  'A'                           NT    1:31.83   12  
     1) Mikicin, Milosz 23              2) Dahrendorff, Henrik 20         
     3) Veliadis, Georgios 18           4) Cioffi, Christian J 19         
       23.29    25.58    22.14    20.82                                    
  2 Florida Southern College-FL  'A'                       NT    1:31.90    4  
     1) Dyck, Brandon C 18              2) Jasso, Luis A 21               
     3) Franz, Noah C 21                4) Campbell, Nico D 20            
       23.00    25.51    22.49    20.90                                    
  3 Florida Southern College-FL  'B'                       NT    1:35.39    2  
     1) Lopez, Matias E 21              2) Kim, Sean T 20                 
     3) Giang, Calvin 18                4) Hamilton, Talor J 19           
       24.26    26.06    23.75    21.32                                    
  4 Saint Leo University-FL  'B'                           NT    1:36.78  
     1) Howerton, Harrison H 20         2) Bains, Hunter C 22             
     3) Dahrendorff, Jan 25             4) Southward, Michael D 19        
       25.62    26.40    23.56    21.20                                    
  5 Saint Leo University-FL  'C'                           NT   x1:46.61  
     1) Klimczak, Kane K 20             2) Hyde, Logan L 18               
     3) Hutchins, Beau E 18             4) Paiva, Christopher G 19        
       27.40    29.74    24.83    24.64                                    
 
Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kaufmann, Alexandra E     21 Florida Southern-FL       NT   11:19.29    9  
      30.41   33.06   33.19   33.03   33.21   33.11   33.37   33.37
      33.50   33.47   33.36   33.57   33.52   33.75   33.67   33.95
      33.78   34.49   34.26   45.22                                
  2 Langner, Charlie M        19 Saint Leo-FL              NT   11:22.56    4  
      30.46   32.98   33.25   33.25   33.20   33.06   33.56   33.54
      33.39   33.27   33.50   33.54   34.17   34.75   34.70   34.59
      34.77   34.85   34.79   42.94                                
  3 Snodgrass, Madelyn        19 Florida Southern-FL       NT   11:24.67    3  
      30.61   33.55   33.96   34.07   34.21   33.98   34.43   34.21
      34.83   34.60   34.57   34.66   34.51   34.86   34.96   34.94
      34.66   35.20   34.69   33.17                                
  4 McNamara, Alyssa          20 Saint Leo-FL              NT   11:36.27    2  
      30.52   33.56   33.74   33.98   33.70   34.74   34.92   35.12
      35.30   35.67   35.02   35.17   35.19   35.31   36.40   35.72
      35.94   35.55   35.80   34.92                                
  5 Cortel-Fraser, Kyra E     18 Florida Southern-FL       NT   11:53.74    1  
      29.98   31.39   33.23   32.53   34.02   33.04   35.05   35.10
      36.43   36.62   37.07   38.12   37.52   37.22   37.85   37.53
      37.76   38.56   37.51   37.21                                
 
Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rafaj, Matija             19 Saint Leo-FL              NT    9:33.00    9  
      25.74   27.55   28.59   28.35   28.48   28.52   29.00   29.56
      29.55   29.45   28.32   28.72   29.31   29.01   28.10   29.19
      29.39   29.27   29.47   27.43                                
  2 Holmes, Matthew D         20 Florida Southern-FL       NT    9:34.11    4  
      26.13   28.18   28.76   29.03   29.30   29.26   29.35   29.56
      29.03   29.40   29.12   29.03   28.79   29.00   28.59   28.79
      29.14   28.96   28.35   26.34                                
  3 Sawyer, Jonathan E        19 Florida Southern-FL       NT   10:06.29    3  
      27.75   29.44   29.92   30.11   30.13   30.18   30.02   29.85
      29.78   30.53   30.67   30.45   30.61   31.08   31.18   31.08
      31.15   31.19   31.01   30.16                                
  4 Gotsch, Charles-Henry O   20 Florida Southern-FL       NT   10:15.00    2  
      26.92   29.09   29.60   30.16   30.54   30.71   30.36   31.27
      30.75   31.42   31.14   31.58   31.37   32.08   31.77   31.90
      32.31   31.80   31.34   28.89                                
  5 Parsons, Levi A           18 Florida Southern-FL       NT  x10:34.89  
      28.43   30.83   31.35   32.28   32.25   32.31   32.35   31.83
      32.08   31.32   30.90   31.70   32.01   32.32   31.60   32.16
      32.54   32.59   32.53   31.51                                
  6 Lamb, Logan J             19 Saint Leo-FL              NT   10:43.43    1  
      28.37   30.84   31.57   31.97   31.93   32.26   32.01   32.16
      32.21   32.34   32.44   32.67   32.89   33.00   33.21   32.94
      33.14   32.89   32.53   32.06                                
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moore, Katie C            20 Florida Southern-FL       NT    1:54.53    9  
      27.58   28.98   28.99   28.98                                
  2 Breault, Peyton C         21 Florida Southern-FL       NT    1:56.54    4  
      27.84   29.30   29.59   29.81                                
  3 Karas, Krystal A          20 Florida Southern-FL       NT    1:56.81    3  
      27.59   29.62   29.82   29.78                                
  4 Dyrda, Karolina           20 Saint Leo-FL              NT    1:59.22    2  
      28.17   29.78   30.24   31.03                                
  5 Shaver, Mattie A          19 Saint Leo-FL              NT    2:01.20    1  
      28.11   30.69   31.24   31.16                                
  6 Britton, Olga V           21 Saint Leo-FL              NT    2:03.27  
      28.42   31.15   31.82   31.88                                
  7 Tracz, Vanessa S          18 Florida Southern-FL       NT   x2:06.67  
      29.03   31.66   32.64   33.34                                
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Nico D          20 Florida Southern-FL       NT    1:41.52    9  
      24.14   26.02   25.89   25.47                                
  2 Vulic, Luka               20 Saint Leo-FL              NT    1:42.10    4  
      23.87   25.82   25.92   26.49                                
  3 Planinc, Luka             21 Florida Southern-FL       NT    1:43.13    3  
      23.89   26.19   26.69   26.36                                
  4 Bains, Hunter C           22 Saint Leo-FL              NT    1:43.33    2  
      23.75   26.03   26.70   26.85                                
  5 Bernotti, Carlos A        17 Florida Southern-FL       NT    1:43.60    1  
      23.80   26.19   26.83   26.78                                
  6 Rafaj, Matija             19 Saint Leo-FL              NT    1:45.24  
      23.61   26.62   27.68   27.33                                
  7 Matacin, Luka             22 Florida Southern-FL       NT   x1:45.37  
      24.03   26.21   27.34   27.79                                
 
Event 7  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tuhtasinova, Maftuna E    23 Saint Leo-FL              NT      59.32    9  
      28.80   30.52                                                
  2 Kolb, Karina A            19 Saint Leo-FL              NT    1:02.34    4  
      29.95   32.39                                                
  3 Cortel-Fraser, Kyra E     18 Florida Southern-FL       NT    1:03.21    3  
      30.47   32.74                                                
  4 Hernandez, Jazmin         18 Saint Leo-FL              NT    1:05.27    2  
      31.57   33.70                                                
  5 Giannattasio, Amanda V    19 Florida Southern-FL       NT    1:05.40    1  
      31.43   33.97                                                
  6 Aubley, Brittany G        21 Florida Southern-FL       NT    1:06.17  
      31.87   34.30                                                
 
Event 8  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dyck, Brandon C           18 Florida Southern-FL       NT      49.68    9  
      24.53   25.15                                                
  2 Mikicin, Milosz           23 Saint Leo-FL              NT      50.03    4  
      23.67   26.36                                                
  3 Lopez, Matias E           21 Florida Southern-FL       NT      51.66    3  
      25.31   26.35                                                
  4 Hamilton, Talor J         19 Florida Southern-FL       NT      53.70    2  
      25.77   27.93                                                
  5 Howerton, Harrison H      20 Saint Leo-FL              NT      55.06    1  
      26.53   28.53                                                
  6 Gilbreath, Chistian D     20 Florida Southern-FL       NT     x56.37  
      27.39   28.98                                                
  7 Klimczak, Kane K          20 Saint Leo-FL              NT      57.09  
      28.02   29.07                                                
 
Event 9  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holten, Cecilie           21 Saint Leo-FL              NT    1:04.83    9  
      32.30   32.53                                                
  2 Degrace, Haley K          20 Florida Southern-FL       NT    1:05.92    4  
      32.20   33.72                                                
  3 Whittenburg, Jacinda D    21 Florida Southern-FL       NT    1:06.58    3  
      32.40   34.18                                                
  4 Martin, Sidney T          20 Saint Leo-FL              NT    1:09.51    2  
      34.38   35.13                                                
  5 Taylor, Jaclyn M          21 Saint Leo-FL              NT    1:11.61    1  
      33.14   38.47                                                
  6 Yahia, Farida             19 Saint Leo-FL              NT   x1:13.17  
      34.04   39.13                                                
 
Event 10  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kim, Sean T               20 Florida Southern-FL       NT      55.96    9  
      25.76   30.20                                                
  2 Jasso, Luis A             21 Florida Southern-FL       NT      56.40    4  
      26.60   29.80                                                
  3 Dahrendorff, Henrik       20 Saint Leo-FL              NT      56.93    3  
      26.59   30.34                                                
  4 Dahrendorff, Jan          25 Saint Leo-FL              NT    1:02.22    2  
      28.07   34.15                                                
  5 Bernotti, Pedro D         17 Florida Southern-FL       NT    1:04.91    1  
      30.34   34.57                                                
  6 Hyde, Logan L             18 Saint Leo-FL              NT    1:05.62  
      30.50   35.12                                                
 
Event 11  Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hajdinjak, Katja          24 Florida Southern-FL       NT    2:12.01    9  
      29.72   33.97   34.50   33.82                                
  2 Chang, Kimmy N            18 Florida Southern-FL       NT    2:16.66    4  
      29.79   34.18   36.01   36.68                                
  3 Snodgrass, Madelyn        19 Florida Southern-FL       NT    2:17.46    3  
      30.64   34.86   36.20   35.76                                
  4 Langner, Charlie M        19 Saint Leo-FL              NT    2:19.74    2  
      30.94   35.16   36.81   36.83                                
  5 Hunter, Allison M         18 Florida Southern-FL       NT   x2:19.85  
      30.56   34.20   37.36   37.73                                
  6 Wallace, Mackenzie A      21 Saint Leo-FL              NT    2:22.29    1  
      30.87   34.52   37.06   39.84                                
 
Event 12  Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bernotti, Miguel A        17 Florida Southern-FL       NT    1:51.39    9  
      24.49   27.89   28.93   30.08                                
  2 Veliadis, Georgios        18 Saint Leo-FL              NT    1:51.45    4  
      23.74   27.97   29.64   30.10                                
  3 Giang, Calvin             18 Florida Southern-FL       NT    2:00.38    3  
      25.68   29.52   31.43   33.75                                
  4 Sawyer, Jonathan E        19 Florida Southern-FL       NT    2:00.76    2  
      27.50   30.54   31.39   31.33                                
  5 Lamb, Logan J             19 Saint Leo-FL              NT    2:04.57    1  
      26.89   31.14   33.41   33.13                                
  6 Curran, Matthew D         18 Florida Southern-FL       NT   x2:06.24  
      28.26   32.36   32.46   33.16                                
  7 Paiva, Christopher G      19 Saint Leo-FL              NT    2:17.85  
      29.71   34.33   36.55   37.26                                
 
Event 13  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lindstrom, Annie          21 Saint Leo-FL              NT      24.44    9  
  2 Dics, Rebeka              20 Florida Southern-FL       NT      24.53    4  
  3 Greenwood, Allison G      19 Florida Southern-FL       NT      24.89    3  
  4 Ringley, Rachel M         20 Florida Southern-FL       NT      25.40    2  
  4 Aubley, Brittany G        21 Florida Southern-FL       NT     x25.40  
  6 Pilarska, Zofia           20 Saint Leo-FL              NT      25.54    1  
  7 Carlin, Samantha A        19 Saint Leo-FL              NT      26.09  
 
Event 14  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Franz, Noah C             21 Florida Southern-FL       NT      21.31    9  
  2 Cioffi, Christian J       19 Saint Leo-FL              NT      21.43    4  
  3 Hamilton, Talor J         19 Florida Southern-FL       NT      21.57    3  
  4 Dyck, Brandon C           18 Florida Southern-FL       NT      21.76    2  
  5 Southward, Michael D      19 Saint Leo-FL              NT      21.89    1  
  6 Hutchins, Beau E          18 Saint Leo-FL              NT      22.66  
  7 Hand, Luke D              19 Saint Leo-FL              NT     x23.04  
  8 Kim, Sean T               20 Florida Southern-FL       NT     x23.26  
 
Event 15  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Garriock, Natalia         21 Saint Leo-FL              NT      52.04    9  
      25.15   26.89                                                
  2 Dics, Rebeka              20 Florida Southern-FL       NT      53.66    4  
      25.73   27.93                                                
  3 Karas, Krystal A          20 Florida Southern-FL       NT      53.82    3  
      26.29   27.53                                                
  4 Pilarska, Zofia           20 Saint Leo-FL              NT      54.43    2  
      26.39   28.04                                                
  5 Greenwood, Allison G      19 Florida Southern-FL       NT      54.89    1  
      26.32   28.57                                                
  6 Shaver, Mattie A          19 Saint Leo-FL              NT      55.51  
      26.61   28.90                                                
  7 Meyer, Mallary A          19 Florida Southern-FL       NT     x56.05  
      26.56   29.49                                                
  8 Britton, Olga V           21 Saint Leo-FL              NT     x56.36  
      27.00   29.36                                                
 
Event 16  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Franz, Noah C             21 Florida Southern-FL       NT      46.17    9  
      22.23   23.94                                                
  2 Cioffi, Christian J       19 Saint Leo-FL              NT      46.18    4  
      22.35   23.83                                                
  3 Campbell, Nico D          20 Florida Southern-FL       NT      46.33    3  
      23.29   23.04                                                
  4 Vulic, Luka               20 Saint Leo-FL              NT      47.13    2  
      22.90   24.23                                                
  5 Matacin, Luka             22 Florida Southern-FL       NT      47.29    1  
      22.63   24.66                                                
  6 Bernotti, Carlos A        17 Florida Southern-FL       NT     x48.46  
      23.33   25.13                                                
  7 Veliadis, Georgios        18 Saint Leo-FL              NT      48.60  
      23.27   25.33                                                
  8 Paiva, Christopher G      19 Saint Leo-FL              NT     x54.55  
      26.14   28.41                                                
 
Event 17  Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Breault, Peyton C         21 Florida Southern-FL       NT    2:05.74    9  
      30.27   32.50   31.84   31.13                                
  2 Tuhtasinova, Maftuna E    23 Saint Leo-FL              NT    2:06.74    4  
      29.78   32.56   32.47   31.93                                
  3 Whitton, Lanier V         18 Florida Southern-FL       NT    2:15.68    3  
      31.24   33.70   35.29   35.45                                
  4 Hunter, Allison M         18 Florida Southern-FL       NT    2:17.43    2  
      32.95   34.75   35.42   34.31                                
  5 Hernandez, Jazmin         18 Saint Leo-FL              NT    2:20.82    1  
      31.96   35.46   36.82   36.58                                
  6 Wallace, Mackenzie A      21 Saint Leo-FL              NT    2:35.59  
      37.45   39.62   39.69   38.83                                
 
Event 18  Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lopez, Matias E           21 Florida Southern-FL       NT    1:52.10    9  
      26.23   28.89   28.78   28.20                                
  2 Dyck, Brandon C           18 Florida Southern-FL       NT    1:53.94    4  
      26.77   29.69   28.87   28.61                                
  3 Howerton, Harrison H      20 Saint Leo-FL              NT    1:56.77    3  
      27.20   29.60   30.49   29.48                                
  4 Bains, Hunter C           22 Saint Leo-FL              NT    1:58.54    2  
      27.63   29.25   30.19   31.47                                
  5 Curran, Matthew D         18 Florida Southern-FL       NT    2:00.97    1  
      27.22   30.05   31.12   32.58                                
  6 Gilbreath, Chistian D     20 Florida Southern-FL       NT   x2:01.93  
      28.16   30.48   31.29   32.00                                
  7 Klimczak, Kane K          20 Saint Leo-FL              NT    2:08.85  
      29.52   31.02   33.93   34.38                                
 
Event 19  Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holten, Cecilie           21 Saint Leo-FL              NT    2:22.70    9  
      32.58   35.94   36.80   37.38                                
  2 Degrace, Haley K          20 Florida Southern-FL       NT    2:23.26    3.5
      34.30   38.02   38.62   32.32                                
  2 Whittenburg, Jacinda D    21 Florida Southern-FL       NT    2:23.26    3.5
      34.21   37.62   37.74   33.69                                
  4 Martin, Sidney T          20 Saint Leo-FL              NT    2:31.86    2  
      35.09   38.58   38.52   39.67                                
  5 Taylor, Jaclyn M          21 Saint Leo-FL              NT    2:38.04    1  
      36.06   40.17   40.39   41.42                                
  6 Yahia, Farida             19 Saint Leo-FL              NT   x2:42.47  
      34.79   38.52   38.73   50.43                                
 
Event 20  Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jasso, Luis A             21 Florida Southern-FL       NT    2:06.90    9  
      29.12   33.13   33.00   31.65                                
  2 Kim, Sean T               20 Florida Southern-FL       NT    2:07.41    4  
      29.82   32.77   32.80   32.02                                
  3 Dahrendorff, Henrik       20 Saint Leo-FL              NT    2:07.74    3  
      30.00   32.95   32.65   32.14                                
  4 Bernotti, Pedro D         17 Florida Southern-FL       NT    2:07.84    2  
      29.34   32.43   33.45   32.62                                
  5 Hutchins, Beau E          18 Saint Leo-FL              NT    2:12.61    1  
      30.01   33.91   34.21   34.48                                
  6 Hyde, Logan L             18 Saint Leo-FL              NT    2:20.88  
      31.35   35.82   36.70   37.01                                
 
Event 21  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moore, Katie C            20 Florida Southern-FL       NT    5:07.37    9  
      28.38   31.42   31.75   31.61   31.49   31.36   31.31   30.88
      30.37   28.80                                                
  2 Langner, Charlie M        19 Saint Leo-FL              NT    5:26.50    4  
      30.24   32.82   32.88   33.21   32.82   32.86   33.02   32.84
      32.74   33.07                                                
  3 Kaufmann, Alexandra E     21 Florida Southern-FL       NT    5:27.66    3  
      30.07   32.79   32.85   33.10   32.79   33.22   33.80   33.02
      33.61   32.41                                                
  4 Dyrda, Karolina           20 Saint Leo-FL              NT    5:28.25    2  
      30.17   33.33   33.58   34.14   33.78   33.64   33.07   33.16
      32.77   30.61                                                
  5 Chang, Kimmy N            18 Florida Southern-FL       NT    5:33.42    1  
      32.21   33.78   34.60   34.24   34.69   32.97   33.49   33.33
      33.19   30.92                                                
  6 McNamara, Alyssa          20 Saint Leo-FL              NT    5:34.69  
      31.10   34.17   33.78   34.31   34.07   34.34   33.76   33.80
      33.33   32.03                                                
  7 Giannattasio, Amanda V    19 Florida Southern-FL       NT   x6:00.15  
      31.83   35.15   37.17   37.05   37.23   36.29   37.90   37.61
      35.96   33.96                                                
 
Event 22  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rafaj, Matija             19 Saint Leo-FL              NT    4:37.37    9  
      25.79   27.78   28.29   28.50   28.28   28.46   28.14   27.22
      26.80   28.11                                                
  2 Holmes, Matthew D         20 Florida Southern-FL       NT    4:39.59    4  
      25.48   28.14   28.21   28.54   28.22   28.43   28.26   28.12
      27.60   28.59                                                
  3 Planinc, Luka             21 Florida Southern-FL       NT    4:49.47    3  
      25.85   28.12   28.85   29.12   29.67   30.06   28.95   29.35
      30.06   29.44                                                
  4 Southward, Michael D      19 Saint Leo-FL              NT    4:55.91    2  
      25.89   28.39   29.28   29.97   30.40   30.45   30.41   30.43
      30.83   29.86                                                
  5 Gotsch, Charles-Henry O   20 Florida Southern-FL       NT    4:59.00    1  
      25.68   28.75   29.25   30.33   31.02   31.10   30.80   31.17
      31.04   29.86                                                
  6 Parsons, Levi A           18 Florida Southern-FL       NT   x5:06.31  
      26.61   29.90   30.77   31.36   31.52   31.25   30.99   31.17
      31.43   31.31                                                
  7 Lamb, Logan J             19 Saint Leo-FL              NT    5:17.40  
      28.11   30.86 1:06.50   29.40   32.53   32.59   32.86   32.46
      32.09                                                        
 
Event 23  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Garriock, Natalia         21 Saint Leo-FL              NT      55.98    9  
      26.49   29.49                                                
  2 Hajdinjak, Katja          24 Florida Southern-FL       NT      58.16    4  
      27.19   30.97                                                
  3 Lindstrom, Annie          21 Saint Leo-FL              NT      59.22    3  
      27.67   31.55                                                
  4 Dics, Rebeka              20 Florida Southern-FL       NT      59.45    2  
      28.66   30.79                                                
  5 Kolb, Karina A            19 Saint Leo-FL              NT    1:00.89    1  
      28.40   32.49                                                
  6 Ringley, Rachel M         20 Florida Southern-FL       NT    1:01.40  
      29.18   32.22                                                
  7 Meyer, Mallary A          19 Florida Southern-FL       NT   x1:02.63  
      28.61   34.02                                                
  8 Anderson, Taylor A        19 Saint Leo-FL              NT   x1:03.03  
      29.74   33.29                                                
 
Event 24  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Veliadis, Georgios        18 Saint Leo-FL              NT      50.54    9  
      23.77   26.77                                                
  2 Bernotti, Miguel A        17 Florida Southern-FL       NT      51.22    4  
      23.91   27.31                                                
  3 Mikicin, Milosz           23 Saint Leo-FL              NT      52.53    3  
      23.55   28.98                                                
  4 Hamilton, Talor J         19 Florida Southern-FL       NT      53.16    2  
      24.20   28.96                                                
  5 Matacin, Luka             22 Florida Southern-FL       NT      53.62    1  
      24.59   29.03                                                
  6 Giang, Calvin             18 Florida Southern-FL       NT     x53.68  
      24.86   28.82                                                
  7 Dahrendorff, Jan          25 Saint Leo-FL              NT      54.52  
      24.64   29.88                                                
  8 Paiva, Christopher G      19 Saint Leo-FL              NT   x1:01.83  
      28.39   33.44                                                
 
Event 25  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whittenburg, Jacinda D    21 Florida Southern-FL       NT    2:09.17    9  
      28.80   34.61   36.40   29.36                                
  2 Tuhtasinova, Maftuna E    23 Saint Leo-FL              NT    2:12.23    4  
      29.01   32.84   40.09   30.29                                
  3 Martin, Sidney T          20 Saint Leo-FL              NT    2:15.81    3  
      31.01   38.72   37.53   28.55                                
  4 Degrace, Haley K          20 Florida Southern-FL       NT    2:16.10    2  
      31.48   38.20   37.18   29.24                                
  5 Cortel-Fraser, Kyra E     18 Florida Southern-FL       NT    2:20.48    1  
      29.90   34.49   42.53   33.56                                
  6 Tracz, Vanessa S          18 Florida Southern-FL       NT   x2:22.64  
      30.21   36.05   43.11   33.27                                
  7 Yahia, Farida             19 Saint Leo-FL              NT    2:23.08  
      30.25   38.07   41.47   33.29                                
 
Event 26  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lopez, Matias E           21 Florida Southern-FL       NT    1:52.68    9  
      25.20   28.94   31.85   26.69                                
  2 Dahrendorff, Henrik       20 Saint Leo-FL              NT    2:02.19    4  
      25.36   33.41   33.84   29.58                                
  3 Jasso, Luis A             21 Florida Southern-FL       NT    2:02.61    3  
      26.41   35.08   34.47   26.65                                
  4 Howerton, Harrison H      20 Saint Leo-FL              NT    2:03.66    2  
      26.03   32.30   37.71   27.62                                
  5 Curran, Matthew D         18 Florida Southern-FL       NT    2:06.81    1  
      27.28   32.56   37.70   29.27                                
  6 Bernotti, Pedro D         17 Florida Southern-FL       NT   x2:07.59  
      26.73   34.59   36.80   29.47                                
  7 Hyde, Logan L             18 Saint Leo-FL              NT    2:12.86  
      28.67   36.25   37.28   30.66                                
 
Event 27  Women 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Florida Southern College-FL  'A'                       NT    3:34.37   12  
     1) Hajdinjak, Katja 24             2) Karas, Krystal A 20            
     3) Breault, Peyton C 21            4) Whittenburg, Jacinda D 21      
       25.99    53.56    25.24    52.91    25.57    54.10    25.47    53.80
  2 Saint Leo University-FL  'A'                           NT    3:34.86    4  
     1) Dyrda, Karolina 20              2) Shaver, Mattie A 19            
     3) Lindstrom, Annie 21             4) Garriock, Natalia 21           
       26.45    55.40    26.07    54.72    25.46    52.94    15.95    51.80
  3 Florida Southern College-FL  'B'                       NT    3:38.04    2  
     1) Greenwood, Allison G 19         2) Kaufmann, Alexandra E 21       
     3) Moore, Katie C 20               4) Aubley, Brittany G 21          
       26.58    55.02    25.96    54.63    25.40    52.90    26.03    55.49
  4 Saint Leo University-FL  'B'                           NT    3:43.72  
     1) Pilarska, Zofia 20              2) Britton, Olga V 21             
     3) Kolb, Karina A 19               4) Holten, Cecilie 21             
       26.66    55.53    26.99    56.55    25.85    54.81    14.07    56.83
  5 Florida Southern College-FL  'C'                       NT   x3:50.98  
     1) Chang, Kimmy N 18               2) Ringley, Rachel M 20           
     3) Whitton, Lanier V 18            4) Giannattasio, Amanda V 19      
       27.44    57.14    27.01    56.44    26.82    55.97    28.13  1:01.43
  6 Saint Leo University-FL  'C'                           NT   x4:05.86  
     1) Anderson, Taylor A 19           2) Langner, Charlie M 19          
     3) McNamara, Alyssa 20             4) Wallace, Mackenzie A 21        
       28.17    58.30    28.94  1:01.23    29.15  1:01.31    30.89  1:05.02
 
Event 28  Men 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Florida Southern College-FL  'A'                       NT    3:04.39   12  
     1) Campbell, Nico D 20             2) Holmes, Matthew D 20           
     3) Franz, Noah C 21                4) Matacin, Luka 22               
       21.76    43.51    20.72  2:20.88                                    
  2 Saint Leo University-FL  'A'                           NT    3:06.19    4  
     1) Bains, Hunter C 22              2) Southward, Michael D 19        
     3) Cioffi, Christian J 19          4) Vulic, Luka 20                 
       21.56    42.78    20.81  2:23.41                                    
  3 Florida Southern College-FL  'B'                       NT    3:13.52    2  
     1) Bernotti, Carlos A 17           2) Planinc, Luka 21               
     3) Gotsch, Charles-Henry O 20      4) Gilbreath, Chistian D 20       
       23.14    44.53    21.83  2:28.99                                    
  4 Florida Southern College-FL  'C'                       NT   x3:17.19  
     1) Parsons, Levi A 18              2) Giang, Calvin 18               
     3) Bernotti, Miguel A 17           4) Sawyer, Jonathan E 19          
       22.69    45.94    23.11  2:31.25                                    
  5 Saint Leo University-FL  'B'                           NT    3:17.92  
     1) Mikicin, Milosz 23              2) Rafaj, Matija 19               
     3) Dahrendorff, Jan 25             4) Klimczak, Kane K 20            
       22.34    43.86    21.53  2:34.06                                    
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 28                    
 
  1. Florida Southern College            143   2. Saint Leo University                121
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 28                     
 
  1. Florida Southern College            168   2. Saint Leo University                 96